To content | To menu | To search

Wszytkie bilety świata

Zajrzyj do Zakopanego na tydzień wspaniałe szlaki a także górskie powietrze

Klimat najpiękniejszego kurortu jakim okrzyknięte jest Zakopane cenione są nie tylko w Polsce, ale również poza granicami już od dziesiątek lat. To właśnie Zakopane stało się miejscem spotkań, relaksu a nawet natchnieniem twórczości znanych artystów. Niepowtarzalny charakter i lokalizacja Zakopanego szalenie sprzyja zarówno aktywnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na niepowtarzalne walory każdego roku bez względu na sezon odwiedza ten jedyny w swoim rodzaju kurort górski niezliczona liczba turystów. Żeby móc przyjąć tak dużą liczbę turystów Zakopane udostępnia im bardzo urozmaiconą bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta obejmującą pokoje prywatne, schroniska młodzieżowe czy pokoje hotelowe dziś poszerzona została o komfortowe apartamenty oraz ośrodki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz lokalizacja bez problemu może zaspokoić każdego odwiedzającego Zakopane gościa, bez względu na jego nawet wygórowane preferencje.

Luksusowa pod względem wyposażenia baza noclegowa usytuowana jest zarówno w spokojnych rejonach miasta jak również przy tętniącym życiem towarzyskim Krupówkach. Wielbiciele narciarstwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w bliskiej okolicy szlaków narciarskich a fani górskich wędrówek mają możliwość przebierać dowoli w ofertach z rejonu Kościeliska. Oferta bazy noclegowej jaką proponuje dzisiejsze Zakopane nie ogranicza się jedynie do zagwarantowania wymaganych warunków lokalowych, ale również ogromu atrakcji, które uprzyjemniają wypoczynek. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych ośrodków wypoczynkowych mogą korzystać w zazwyczaj z sauny, zabiegów czy basenu. Na smakoszy góralskiej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu zaserwowanych potraw towarzyszy grana na żywo muzyka przez góralskich muzyków.

Więcej informacji zaczerpnięto z serwisu:: apartamenty Zakopane centrum