To content | To menu | To search

Wszytkie bilety świata

Home › Najlepsze sposoby odchudzające

Najlepsze sposoby odchudzające

W internecie wolno znaleźć co najmniej kilkanaście przepisów na diety redukcyjne. Każda kieruje się totalnie innymi regułami a po wszystkich można osiągnąć także inne wyniki. Warto wobec tego dowiedzieć się, jakie plany żywieniowe cieszą się największą popularnością i czy ich zastosowanie jest w pełni bezpieczne dla ogólnego stanu samopoczucia.

• Dieta Dukana - doktor Dukan to ekspert, jaki po wielu latach badań prowadzonych nad nadwagą oraz otyłością doszedł do wniosku, że funkcjonalnym sposobem na redukcję masy ciała ma okazję być białko.

Jego dieta w związku z tym opiera się przede wszystkim na wzmożonej ilości jedzonego każdego dnia nabiału.

Rezultaty, zdaniem ekspertów oraz osób stosujących, są w gruncie rzeczy imponujące. Tu jednak dużo do życzenia w tym zakresie pozostawiają efekty uboczne, do jakich kategoryzuje się choćby dysfunkcja nerek.

• Dieta 1500 kcal - optymalna, jeżeli gra toczy się o bezpieczeństwo, dieta polegająca na dostarczaniu do organizmu znacznie mniejszej ilości energii, aniżeli wynosi dzienne zapotrzebowanie dojrzałego człowieka. Są też inne formy w obrębie tego planu żywieniowego.

Mowa tutaj pomiędzy innymi o diecie 1200 oraz 1000 kcal. W obydwu przypadkach jest to jednakże głodówka, która niczym nie przypomina zdrowego odchudzania. Przy diecie 1500 kcal nie pojawiają się żadne istotne efekty uboczne, jakie zdołałyby zagrażać życiu a jako bonus osoby wykorzystujące zdobędą pełne nasycenie! Co to oznacza? Przy tym planie żywieniowym nie odczuwa się głodu. Jest jeszcze wiele innych rodzajów diet, niemniej jednak to te dwie powyższe cieszą się najogromniejszą popularnością również wśród osób wykorzystujących, jak i pośród zawodowców..